Careers

Here you can find available positions in our team or you can always apply to be a part of the La Fantana team, at headquarters or in one of our subsidiary across the country. We are always looking for talented and passionate people, who do everything with pleasure, involvement, responsibility and courage.

Consilier juridic junior – contract determinat

Pentru departamentul Juridic din cadrul companiei La Fantana, recrutam Consilier juridic junior pentru perioada determinata de 1 an:

  • studii superioare in domeniul juridic;
  • cunostinte juridice actualizate cu legislatia in vigoare (vom considera un avantaj daca ai experienta in domeniul juridic);
  • cunostinte foarte bune de operare MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • limba engleza la nivel conversational;
  • bune abilitati de comunicare si organizare;
  • capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
  • atitudine proactiva si atentie la detalii.

Descrierea jobului

Noul coleg se va ocupa de:

  • intocmirea de acte cu caracter juridic cu clientii/partenerii La Fantana (contracte, convocari, notificari);
  • introducerea datelor despre clienti pe Intranet si in softul Charisma;
  • inregistrarea si arhivarea dosarelor si contractelor;
  • verificarea contractelor comerciale incheiate cu clientii companiei;
  • redactarea rapoartelor si situatiior solicitate de managerul departamentului;
  • mentinerea legaturii cu colegii din departamentele companiei si oferirea de consultanta privind situatiile de natura juridica.

Oferim:

  • training `on the job`;
  • colegi energici si tineri;
  • posibilitatea de a te dezvolta in cadrul liderului de piata din domeniul aprovizionarii cu apa si cafea in Romania;
  • beneficii privind abonamente de apa/cafea la domiciliu.

Upload your CV